Complex Wieliczka

Nasza misja

To pomoc, dbanie o czas i interesy Klientów. Od lat spełniamy marzenia o wymarzonej nieruchomości. Szereg formalności? Zajmujemy się nimi w Państwa imieniu.

Nasza wizja

Wieloletnie doświadczenia pozwala nam podzielić się z Państwem naszą wizją. Dobry i przemyślany pomysł jest podstawą udanej finalizacji projektu.

Nasza strategia

Kierujemy się zasadą ochrony interesu osób i instytucji na rzecz których wykonujemy dane czynności, przestrzegamy przepisów prawa, norm zawodowych i zasad etyki zawodowej
Kosiby 5 Wieliczka
Kim jesteśmy?

Od lat budujemy stabilną pozycję na rynku nieruchomości

Firma istnieje od 1991 r. Zajmujemy się usługami budowlanymi, projektowaniem, działalnością deweloperską, obrotem nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W ciągu dwudziestu pięciu lat zbudowaliśmy stabilną pozycję na rynku. O jakości naszych usług świadczą dokonane Inwestycje i relacje z partnerami biznesowymi.

Wykonujemy ekspertyzy budowlane, orzeczenia budowlane, opinie techniczne, badania i oceny stanu technicznego a także przeglądy okresowe, kontrole techniczne budynków, budowli, obiektów budowlanych sieci, lokali mieszkalnych, odbiory techniczne. Długoletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam rozwiązać Twoje problemy.